معرفی دستگاه تزریق پلاستیک

/
دستگاه تزریق در انواع مختلفی برای کاربری های متعدد، طراحی و تولید میشود که در ادامه به تشریح تعدادی از این دستگاه ها میپردازیم.
تکنولوژی تزریق پلاستیک

تکنولوژی تزریق پلاستیک

/
تکنولوژی تزریق پلاستیک برای تولید انبوه قطعات پلاستیکی یکسان با خطای پایین استفاده میشود. مواد اولیه تزریق پلاستیک پلیمرهای ترموپلاستیکی هستند که قابلیت رنگ آمیزی و پر شدن توسط افزودنی های دیگر را دارند. دلیل محبوبیت و استفاده گسترده از تزریق پلاستیک، هزینه بسیار پایین ساخت هر قطعه در تیراژهای بالا است.
خدمات تزریق پلاستیک در پزشکی

خدمات تزریق پلاستیک در پزشکی

/
محصولات پزشکی اعم از داروها و یا دستگاهها و تجهیزات نقش حیاتی در سلامت و ایمنی بیماران دارند. بخشی از این محصولات و تجهیزات هم فلزی و برخی دیگر پلاستیکی هستند. برای تولید قطعات پلاستیکی در صنعت پزشکی از بهترین مواد اولیه استفاده می‌شود. در این رابطه نقش و کاربرد تزریق پلاستیک در پزشکی هم قابل انکار نیست. اما اطمینان از کیفیت هر محصول و قطعه پزشکی از فرآیند تولید تا بازرسی نهایی هم ضرورت دارد.

خدمات تزریق پلاستیک

/
خدمات تزریق پلاستیک از 60 تا 3200 تن در شرکت امیران پلاست پیشرو و مشاوره تولید قطعات پلاستیکی و ارائه راهکارهای تولید
خط تولید هوشمند

هوشمندسازی خط تولید

/
تعریف هوشمندسازی خط تولید و اهمیت آن در صنایع هوشمندسازی در …
تزریق پلاستیک امیران

تزریق پلاستیک امیران

/
فرقی نمیکند که قطعه پلاستیکی مورد نیاز شما بخشی از بدنه یک خودرو باشد یا از قطعات کابین داخلی هواپیما باشد. بدنه یک وسیله الکترونیکی باشد یا یک وسیله نگه‌داری داروی پزشکی. شما به راحتی می توانید با مراجعه به کارخانه تزریق پلاستیک امیران نسبت به تولید هر یک از این قطعات اقدام نمایید.